Prom real consulting s. r. o. - Our brokers team

Ing. Michal Kolenčík

Ing. Michal Kolenčík

Real Estate Agent

hovorím po slovenskymówię po polskuI speak englishmluvim česky

0919040800

kolencik@promreal.sk

Volám sa Ing. Michal Kolenčík, som zakladateľom a realitným špecialistom z realitnej kancelárie Prom real.

Už 14 rokov sa venujem práci s ľuďmi v rôznych odvetviach. Pred 7 rokmi som sa rozhodol otvoriť prvú pobočku realitnú kancelárie Prom real v meste Pezinok a začal sa realitám venovať naplno. Táto práca ma baví a preto výsledky nenechali dlho čakať.

Od začiatku som chcel robiť všetko na 100% a spolupracoval s profesionálmi v obore. Realitná kancelária je aktívnym členom Realitnej únie a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Získal som v exkluzívnom zastúpení niektoré developerské projekty a otvorili sme ďalšiu kanceláriu v Bratislave a už v súčasnosti plánujeme otvorenie aj v ďalších lokalitách.

V súčasnosti sa venujem tímu skúsených maklérov, ktorým pomáham napredovať, aby poskytovali kvalitné služby, boli empatický a darilo sa im.

62 listings assigned - View all listings
Eva Bálizsová RSc.

Eva Bálizsová RSc.

Real Estate Agent

hovorím po slovenskybeszélek magyarulHablo españolI speak englishIch spreche deutsch

0910157254

balizsova@promreal.sk

Volám sa Eva Bálizsová
Mám vyše 10 rokov skúseností v oblasti predaja, starostlivosti o zákazníka a takisto som manažovala tímy v korporátnej oblasti. Práca ma síce napĺňala, lebo veľmi rada pracujem s ľudmi ale nebolo to ešte stále ono, nevedela som sa s tým identifikovať na ďalšiu dobu.

Nehnuteľnostiam som sa začala venovať asi pred štyrmi rokmi, keď som zvažovala, že ako investovať moje ušetrené financie. Preštudovala som rôzne modely, hľadala som možnosti a najviac ma oslovili nehnuteľnosti. Bola to vtedy nová výzva pre mňa ale zistila som, ale našla som sa v tejto oblasti, viem sa s tým identifikovať a rozhodla som sa, že chcem sa tomu naozaj venovať.

Začala som sa aj vzdelávať v realitnej oblasti, aby som mohla poskytnúť vždy kvalitné poradenstvo.

Veľmi ma teší, keď sú moji klienti spokojní s mojou prácou, motivuje ma to každý deň k tomu aby som sa zlepšovala ďalej a aby som mohla posunúť úroveň služieb našej realitnej kancelárie ešte vyššie.

Teším sa na osobné stretnutie s Vami :)

14 listings assigned - View all listings
Nikola Macášková

Nikola Macášková

Real Estate Agent

0910 258 596

macaskova@promreal.sk

Volám sa Nikola Macášková .
Od ukončenia školy som hľadala prácu ktorá by ma napĺňala. Prešla som si rôznymi pozíciami v obchodnom reťazci v ktorom som sa necítila doma, rada pracujem s ľuďmi a rada spoznávam nových ľuďí. V tom som spoznala Michala Kolenčíka ktorý mi dal možnosť stať sa členom tímu Prom real a tam som našla svoju vysnívanú prácu realitnej maklérky. Rada pomáham ľuďom nájsť ich vysnívané bývanie. Práca realitnej maklérky mi ponúka každodennú komunikáciu s ľuďmi. Rada sa vzdelávam a učím sa novým veciam aby boli moji klienti spokojný s mojou prácou.

Teším sa na stretnutie s Vami.

90 listings assigned - View all listings
Ivan Kormúth

Ivan Kormúth

Real Estate Agent

hovorím po slovensky

0910794793

kormuth@promreal.sk

Moju prácu najlepšie vystihuje spokojnosť klientov a ich recenzie.:
Tomáš C.: Mozem potvrdit. maximalna spokojnost a skvely pristup.
Sonja H.: Urcite odporucam!! Vysoka profesionalita, promptnost vo vybaveni.
Sylvia P.: Vrelo odporúčam ste TOP!
Viktória M.: Aj jaaa sa pridaaaavam ☺☺☺!!! Ivan Kormuth uplne najviac mega vyborny a profesionalny pristup, mily a ludsky clovek ☺❤

4 listings assigned - View all listings
Mgr. Robert Mezei

Mgr. Robert Mezei

Real Estate Agent

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

0902907970

mezei@promreal.sk

Okrem práce v realitách pôsobím aj ako finančný sprostredkovateľ poistenia, úverov a leasingu. Mám 20 ročné skúsenosti vo finančnom sektore. Vyštudoval som síce informatiku, ale v minulosti som pracoval aj ako školiteľ/tréner obchodných a komunikačných zručností a tiež psychológie predaja. Zaujímam sa o históriu vinárstva a vinárskych oblastí.

10 listings assigned - View all listings
Radovan Kocúrek

Radovan Kocúrek

Real Estate Agent

hovorím po slovenskyJa govorim srbskiJa govorim hrvatskiI speak english

0911900854

kocurek@promreal.sk

Volám sa Rado Kocúrek

Viac ako 10 rokov som sa venoval profesionálne športu na najvyššej úrovni.
Práve tam som sa naučil čo je zodpovednosť, profesionalita, ako funguje tím a čo všetko treba robiť pre jeho úspech.

Po ukončení športovej kariéry som rozmýšľal čo ďalej, ako využiť skúsenosti, chýbal mi kolektív a práca s ľudmi a preto som sa potešil ponuke p. Kolenčíka, kopať za jeho tím.
Ďalšie mesiace som sa začal vzdelávať v realitnom biznise s cieľom pomáhať ľudom a odovzdávať ďalej kvalité realitné poradenstvo. S malými prestávkami s realitám venujem uz viac ako tri roky. Presne tak ako aj v športe, so snahou, aby boli na konci obchodu vždy iba spokoní klienti.

Teším sa na stretnute s Vami.

28 listings assigned - View all listings
Veronika Melišková

Veronika Melišková

Real Estate Agent

beszélek magyarulI speak english

0905677512

meliskova@promreal.sk

Volám sa Veronika Melišková. Počas extérneho štúdia na Vysokej škole som pracovala v bankovom sektore, následne som sa popri materskej dovolenke venovala prenájmom krátkodobých pobytov v rekreačných zariadeniach a postupne ma realitný trh tak zaujal, že som sa rozhodla pracovať ako realitný maklér. Pri práci s realitami ma najviac napĺňa práca s ľuďmi, neustála možnosť vzdelávať sa a učiť sa nové veci. Veľmi ma motivuje, keď sú moji klienti spokojní s mojou prácou. Už teraz sa teším na našu spoluprácu.

11 listings assigned - View all listings
Ing. Andrea Stránska

Ing. Andrea Stránska

Real Estate Agent

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

0905637376

stranska@promreal.sk

Andrea Stránska, realitný špecialista

Profesionalita, trpezlivosť, úcta a empatia, korektnosť a zodpovedný prístup sú hodnoty, ktorými sa riadim celý svoj pracovný profesionálny život. Aj to je jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla stať sa členom tímu Prom real. Počas môjho 18 ročného pôsobenia v podnikateľskej sfére som získala odborné zručnosti v oblasti realít, skúsenosti s predajom bytov a nebytových priestorov, predajom domov a rôznych pozemkov, viníc, zámku, prenájmom bytových a nebytových priestorov. Pracovala som aj na menších developerských projektoch a mám skúsenosti v oblasti financovania nehnuteľností. Veľmi rada pracujem s ľuďmi a pomáham im splniť ich očakávania. Ak máte radi profesionálny a ľudský prístup a potrebujete poradiť, neváhajte ma kontaktovať.

Teším sa na stretnutie s Vami.


35 listings assigned - View all listings
Bc. Martin Kupčo

Bc. Martin Kupčo

Real Estate Agent

0902361004

kupco@promreal.sk

Po vysokej škole som sa 14 rokov profesionálne venoval zážitkovým letom s balónom.
Po rokoch sme sa s manželkou rozhodli predať náš dom a presťahovať sa. Následne som sa uzavrel spoluprácu s PROM REAL. Oslovila ma ústretovosť a vysoká profesionalita tejto realitnej kancelárie.
A to ma "dostalo" !
Vtedy som si uvedomil, že toto je moja cesta, to je to čo chcem robiť. Chcem ponúknuť klientom ústretovosť, exkluzívne služby, a maximálnu profesionalitu s úsmevom a ľudským prístupom.

100% komplexné služby pre svojich klientov tej najvyššej kvality "ako sa povie na kľúč", tak aby ste sa nemuseli o nič starať a mali istotu bezpečného predaja svojej nehnuteľnosti.

1 listings assigned - View all listings